Nabídka služeb

Klasická masáž

Je vhodná k regeneraci organismu po zátěži, uvolnění napětí a bolesti ve ztuhlých svalových partiích, odstranění únavy a navození celkového pocitu pohody.

Sportovní masáž

Příznivě působí na svaly přetížené z jednostranné činnosti, zrychluje regeneraci svalstva po výkonu, mírní bolesti pohybového aparátu a zlepšuje jeho výkonnost.
Je to hloubkovější a intenzivnější masáž s rehabilitačním účinkem.

Lymfatická masáž

Speciální terapeutická masáž, která pomocí jemných hmatů stimuluje a rozproudí tok lymfy v těle. Aktivace lymfatického systému má blahodárné účinky na lidský organismus.

Dornova metoda
a Breussova masáž

Dornova metoda je šetrná manuální terapie, kterou se
mohou léčit onemocnění a obtíže spojené s
pohybovým aparátem. Dochází při ní k uvolnění blokád a bolesti v problematických partiích převážně okolo páteře, kyčelních kloubů, kolen, kotníků a ramen. Léčí problémy se skoliózou, vyrovnává rozdílnou délku dolních končetin a tím napravuje celkovou statiku těla.
Breussova masáž pomáhá uvolnit tenzi a napětí svalů v oblasti páteře. Posunuté obratle mohou být často bezbolestně uvedeny do správné polohy.

Indická masáž hlavy

Tato masáž se zaměřuje na oblasti hlavy, obličejů, krku, ramen a horní části zad. Jejím cílem je uvolnit napětí, zlepšit cirkulaci krve, stimulovat růst vlasů a celkově podpořit pocity relaxace a pohody.

Lávové kameny

Tato forma masáže kombinuje klouzání hladkých, vyhřátých kamenů s tradičními technikami masáže. Horké kameny pomáhají uvolnit svalové napětí, zlepšit průtok krve a poskytují celkový pocit relaxace.

Baňkování

Tato terapie se provádí pomocí baněk, které se přikládají k pokožce a vytvářejí podtlak. Baňkování zlepšuje průtok krve, odstraňuje svalové napětí a zlepšuje proudění lymfy.

Medová masáž detoxikační

Medová masáž využívá výborných účinků medu (především detoxikačních a reflexních) a kompresních masérských hmatů. Dochází tak k odstraňování starých usazenin a jedů až z hloubky těla. Medová masáž zlepšuje krevní oběh a také zvyšuje imunitu organismu. Používám pouze kvalitní med od českých včelařů.

Těhotenská masáž

Těhotenská masáž je šetrnou a relaxační procedurou, která pomáhá těhotným ženám uvolnit napětí a bolesti v těle, zároveň podporuje celkový pocit pohody během těhotenství.

Kineziotaping

Kinesiologický tejp se využívá pro řešení různých obtíží např. při:
– svalové zátěži, poškození a svalových disbalancích
– vazivových a kloubních obtížích např. při zátěži, bolestivosti a nestabilitě
-prodloužení účinnosti regeneračních technik
-pro zlepšení rehabilitace a zkrácení rekonvalescence

Rehabilitační cvičení

Rehabilitační cvičení slouží k obnově nebo zlepšení fyzických schopností, zejména po úrazech, operacích, nemocích nebo dlouhodobém nedostatku pohybu. Jeho hlavním cílem je posílit svaly, zlepšit pohyblivost kloubů, obnovit koordinaci a vrátit se k co největší samostatnosti a normálnímu funkčnímu stavu.

© 2023 MartinA masáže